Wycena nieruchomości zajmujemy się od 1993 roku. Obecnie Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego 'Profit" plasuje się w czołówce tego typu kancelarii działających na lokalnym rynku. Świadczy o tym wykwalifikowana doświadczona kadra pracowników jak i wieloletnie doświadczenie w branży rzeczoznawstwa majątkowego.

Od czasu rozpoczęcia działalności, firma nasza wykonała setki wycen zarówno na obszarze samej Piły jak i całego województwa wielkopolskiego i całego kraju. Naszymi klientami są osoby, firmy i instytucje, które oczekują indywidualnego podejścia, lojalności i profesjonalnej obsługi. W zakresie wycen nieruchomości posiadamy następujące uprawnienia:

  • Krzysztof Furman - rzeczoznawca majątkowy - świadectwo nr 696
  • biegły sądowy w zakresie szacowania nieruchomości

  • Izabela Sobków - rzeczoznawca majątkowy - świadectwo nr 6021
  • biegły sądowy w zakresie szacowania nieruchomości

  • Maciej Semczak rzeczoznawca majątkowy, świadectwo nr 7330

  • Katarzyna Michowska rzeczoznawca majątkowy, świadectwo nr 7721

Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości oraz szeroko pojęte doradztwo na rynku nieruchomości.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów gmin, urzędów skarbowych, sądów powszechnych, prokuratury, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Nasz zespół ekspertów oferuje szeroki zakres usług. Posiadamy bogate i różnorodne doświadczenia w zakresie wyceny nieruchomości.

Profesjonalizm, fachowość i doświadczenie zatrudnionych w Firmie osób daje Państwu gwarancje rzetelnej obsługi i realizacji Państwa zleceń w krótkich terminach. Dzięki naszemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy, zapewniamy Państwo poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami.

Nasze doświadczenia w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Wypełnienie ankiety pomaga nam w pracy oraz podnosi standard wykonywanych przez nas opracowań i analiz. Dziękujemy.
Wycena nieruchomości Piła. Rzeczoznawca majątkowy Piła. Biegły sądowy.Profit - kancelaria rzeczoznawcy majątkowego. Krzysztof Furman. Wyceny nieruchomości dokonujemy na terenie miast: Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Jastrowie, Szamocin, Trzcianka, Czarnków, Wągrowiec, Rogoźno, Ujście, Wronki, Szamotuły, Białośliwie oraz cała Polska. Zakres usług: operat szacunkowy, podział nieruchomości, samodzielność lokali (wydzielenie samodzielnych lokali mieszkalnych i użytkowych). Zakres usług: wycena mieszkania, wycena mieszkań, wycena domu, wycena domów, wycena przedsiębiorstwa, wycena do banku, wycena działki, przekształcenia własnościowe, prywatyzacja, analiza rynku, wysokość czynszu, zabezpieczenie kredytu, wycena pod kredyt. Podział majątku. Wycena majątku.

Informacja o nowych zasadach dotyczących cookies

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia jej prawidłowej funkcjonalności. Informujemy, że te pliki są przechowywane w Twoim urządzeniu, z którego ta strona jest wyświetlana. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w swoim urządzeniu.

ZAMKNIJ